Dr n. med. Sebastian Szklener - Neurolog online - Teleporady

neurolog online

O MNIE

Jestem lekarzem specjalistą neurologii. Moje wieloletnie doświadczenie zdobywałem na wielu odcinkach pracy neurologa, począwszy od Poradni Neurologicznej, poprzez Oddział Neurologii i Udarowy a kończąc na Oddziale Intensywnej Opieki Neurologicznej. Aktualnie nowe doświadczenia zdobywam właśnie podczas teleporad. Nieobca jest mi praca w programach lekowych, badaniach klinicznych oraz praca naukowa. Jestem zdobywcą nagrody "Investigator Award - Berlin 2015" na Europejskiej Akademi Neurologicznej. Jestem certyfikowanym neurofizjologiem w zakresie badań EMG i przewodnictwa nerwowego.

Obecnie w swojej praktyce klinicznej skupiam się głównie na schorzeniach dotyczących obwodowego układu nerwowego i zespołach bólowych. Poza standardową terapią oferuje również pacjentom dostęp do nowoczesnych terapii w ramach programów lekowych i badań klinicznych.

ZAKRES TELEPORAD JAKIE UDZIELAM


  • Leczenie migreny i innych bólów głowy

  • Leczenia miasteni rzekomoporaźnej i zespółów pokrewnych

  •  Objawowe leczenie póżnych stadiów chorób otępiennych

JAK BĘDZIE PRZEBIEGAĆ WIZYTA ONLINE U NEUROLOGA

  • Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać, jest rezerwacja wizyty online na formularzu u dołu strony. Potem otrzymasz wiadomość na e-mail jak rozpocząć spotkanie. Nie wymagane jest żadne oprogramowanie. Wystarczy kliknąć na link do spotkanie (w link w wiadomości e-mail). 
  • W trakcie rezerwacji bardzo proszę o szczegółowe opisanie Twojego problemu zdrowotnego.
  • Na wizytę przygotuj cała dokumentacje medyczną, jaką posiadasz.
  • Podczas teleporady możesz zadać absolutnie każde pytanie (np. czy należy mi się zwolnienie? Nie wiem, czy mogę stosować medyczną marihuanę itd.).
  • W trakcie wizyty otrzymasz wszystkie niezbędne skierowania, recepty, recepty transgraniczne czy zwolnienie lekarskie.
neurolog teleporada

UMÓW TELEPORADE - NEUROLOG ONLINE

Opinie o mnie z Google moja firma i portalu znany lekarz

Pan dr Szklener to prawdziwy lekarz z powołania. Jest specjalistą neurologii, wykonuje badania EMG. Pełen profesjonalizm, doświadczenie, kulturalny, empatyczny. Spokój i opanowanie pana doktora pozwała wytrzymać trudne badania. Polecam.

R.I.

Przez dotychczasowe swoje życie odwiedziłem wielu lekarzy, różnych specjalizacji i o różnym stopniu naukowym, jednak takiego jak dr Sebastian Szklener to spotkałem po raz pierwszy. Doktor nie traktuje pacjenta jak zło konieczne. Ma dla niego tyle czasu ile wymaga dana sprawa. Stara się dogłębnie zapoznać z rodzajem problemu, szuka skutecznych rozwiązań, jak najmniej szkodliwych dla pacjenta. Mogę jego z czystym sumieniem polecić.

Krzysztof

Pan Doktor jest bardzo kompetentny, nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką empatią i zaangażowaniem ze strony lekarza. Niezwykle dokładnie bada pacjenta, wnikliwie przeprowadza wywiad, za wszelką cenę dąży do wyjaśnienia problemu, a przy tym jest przesympatycznym człowiekiem. Pan Doktor Szklener to prawdziwy lekarz z powołania!

Ewa

Sending
Ocena
0 (0 )