Ceny badań EMG - Lublin

Zastanawiasz się ile kosztuje badanie EMG?
Zapoznaj się z naszym cennikiem

Badanie EMG, pozwalające ocenić prawidłowe funkcjonowanie nerwów obwodowych, mięśni i połączeń nerwowo-mięśniowych, jest niezwykle wartościowym narzędziem w diagnozowaniu problemów neurologicznych. W naszej pracowni EMG specjalizujemy się w elektromiografii pozwalającej na bezbolesną i nieinwazyjną diagnostykę zaburzeń pracy nerwów. Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje badanie EMG, zachęcamy do zapoznania się z obowiązującym cennikiem elektromiografii w Lublinie oraz konsultacji neurologicznych realizowanych w naszej pracowni.

Jakie badania wykonujemy? Cena badania EMG w Lublinie

EMG pozwala wykryć i zdiagnozować poważne schorzenia o podłożu neurologicznym w obrębie różnych partii mięśniowych. W pracowni realizujemy badania oceniające przewodnictwo nerwowe EMG pod kątem zespołu cieśni nadgarstka, problemów nerwu strzałkowego, próby tężyczkowej, próby miastenicznej, nerwu łokciowego, splotu barkowego, funkcji korzeni rdzeniowych oraz badanie EMG w kierunku SLA. Cena badania EMG w Lublinie jest zależna od badanego miejsca – gwarantujemy konkurencyjne ceny i skuteczną, bezbolesną diagnostykę z wykorzystaniem możliwości elektromiografii.

Lublin EMG – cena badania w pracowni EMG

Ze względu na stopień skomplikowania badania różnych obszarów mięśniowych, cena badania EMG w Lublinie jest zależna od badanego miejsca i waha się w zakresie od 100 do 400 zł w przypadku najbardziej rozległych obszarów diagnostycznych. Wykonujemy także badania w ramach NFZ. 

Dla pacjentów poszukujących pomocy neurologicznej i kompleksowej diagnostyki poprzez badanie EMG, zapewniamy pełną obsługę z wykorzystaniem bezpiecznej metody elektromiografii nerwów i mięśni

Nie wykonujemy badań na NFZ

Zespół cieśni nadgarstka - jedna ręka
240 zł
Zespół cieśni nadgarstka obie ręce
340 zł
Próba tężyczkowa
300 zł
Próba miasteniczna z jednej okolic - mniej czuły test
200 zł
Próba miasteniczna z dwóch okolic - bardziej czuły test
400 zł
Nerw łokciowy z metodą krótkich fragmentów
240 zł
Nerw strzałkowy lub nerw piszelowy lub nerw promieniowy
200 zł
Polineuropatia (3-4 nerwy)
300 zł
Polineuropatia (5-6 nerwów)
500 zł
Rdzeniowy zanik mieśni lub fascykulacje
400 zł
Miopatia
400 zł
Korzeń rdzeniowy
100 zł