Ceny badań EMG - Lublin

Zastanawiasz się ile kosztuje badanie EMG?
Zapoznaj się z naszym cennikiem

Badanie EMG, pozwalające ocenić prawidłowe funkcjonowanie nerwów obwodowych, mięśni i połączeń nerwowo-mięśniowych, jest niezwykle wartościowym narzędziem w diagnozowaniu problemów neurologicznych. W naszej pracowni EMG specjalizujemy się w elektromiografii pozwalającej na bezbolesną i nieinwazyjną diagnostykę zaburzeń pracy nerwów. Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje badanie EMG, zachęcamy do zapoznania się z obowiązującym cennikiem elektromiografii w Lublinie oraz konsultacji neurologicznych realizowanych w naszej pracowni.

Jakie badania wykonujemy? Cena badania EMG w Lublinie

EMG pozwala wykryć i zdiagnozować poważne schorzenia o podłożu neurologicznym w obrębie różnych partii mięśniowych. W pracowni realizujemy badania oceniające przewodnictwo nerwowe EMG pod kątem zespołu cieśni nadgarstka, problemów nerwu strzałkowego, próby tężyczkowej, próby miastenicznej, nerwu łokciowego, splotu barkowego, funkcji korzeni rdzeniowych oraz badanie EMG w kierunku SLA. Cena badania EMG w Lublinie jest zależna od badanego miejsca – gwarantujemy konkurencyjne ceny i skuteczną, bezbolesną diagnostykę z wykorzystaniem możliwości elektromiografii.

Lublin EMG – cena badania w pracowni EMG

Ze względu na stopień skomplikowania badania różnych obszarów mięśniowych, cena badania EMG w Lublinie jest zależna od badanego miejsca i waha się w zakresie od 100 do 300 zł w przypadku najbardziej rozległych obszarów diagnostycznych. Wykonujemy także badania w ramach NFZ. 

Dla pacjentów poszukujących pomocy neurologicznej i kompleksowej diagnostyki poprzez badanie EMG, zapewniamy pełną obsługę z wykorzystaniem bezpiecznej metody elektromiografii nerwów i mięśni.

Sending
Ocena
0 (0 )