Ceny badań EMG - Lublin

Zastanawiasz się ile kosztuje badanie EMG?
Zapoznaj się z naszym cennikiem

Badanie EMG, pozwalające ocenić prawidłowe funkcjonowanie nerwów obwodowych, mięśni i połączeń nerwowo-mięśniowych, jest niezwykle wartościowym narzędziem w diagnozowaniu problemów neurologicznych. W naszej pracowni EMG specjalizujemy się w elektromiografii pozwalającej na bezbolesną i nieinwazyjną diagnostykę zaburzeń pracy nerwów. Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje badanie EMG, zachęcamy do zapoznania się z obowiązującym cennikiem elektromiografii w Lublinie oraz konsultacji neurologicznych realizowanych w naszej pracowni.

Jakie badania wykonujemy? Cena badania EMG w Lublinie

EMG pozwala wykryć i zdiagnozować poważne schorzenia o podłożu neurologicznym w obrębie różnych partii mięśniowych. W pracowni realizujemy badania oceniające przewodnictwo nerwowe EMG pod kątem zespołu cieśni nadgarstka, problemów nerwu strzałkowego, próby tężyczkowej, próby miastenicznej, nerwu łokciowego, splotu barkowego, funkcji korzeni rdzeniowych oraz badanie EMG w kierunku SLA. Cena badania EMG w Lublinie jest zależna od badanego miejsca – gwarantujemy konkurencyjne ceny i skuteczną, bezbolesną diagnostykę z wykorzystaniem możliwości elektromiografii.

Lublin EMG – cena badania w pracowni EMG

Ze względu na stopień skomplikowania badania różnych obszarów mięśniowych, cena badania EMG w Lublinie jest zależna od badanego miejsca i waha się w zakresie od 100 do 400 zł w przypadku najbardziej rozległych obszarów diagnostycznych. Wykonujemy także badania w ramach NFZ. 

Dla pacjentów poszukujących pomocy neurologicznej i kompleksowej diagnostyki poprzez badanie EMG, zapewniamy pełną obsługę z wykorzystaniem bezpiecznej metody elektromiografii nerwów i mięśni

Nie wykonujemy badań na NFZ

Zespół cieśni nadgarstka - jedna ręka
240 zł
Zespół cieśni nadgarstka obie ręce
340 zł
Próba tężyczkowa
300 zł
Próba miasteniczna badanie podstawowe PROMOCJA
100 zł
Próba miasteniczna badanie rozszerzone PROMOCJA
200 zł
Nerw łokciowy z metodą krótkich fragmentów
240 zł
Nerw strzałkowy lub nerw piszelowy lub nerw promieniowy
200 zł
Polineuropatia (3-4 nerwy)
300 zł
Polineuropatia (5-6 nerwów)
500 zł
SLA lub fascykulacje
400 zł
Miopatia
400 zł
Korzeń rdzeniowy
100 zł