Strona O mnie powstała, bo chciałbym abyś lepiej mnie poznał.

Nazywam się Sebastian Szklener i jestem …


absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie neurologii uzyskałem w 2010 roku. Od tej pory poszerzam wiedzę i umiejętności, aby lepiej wykonywać swój zawód. W 2015 roku przeszedłem szkolenie, w zakresie badań EMG w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pozwala mi to, jeszcze skuteczniej diagnozować i leczyć pacjentów, z wieloma schorzeniami neurologicznymi, takimi jak zespół cieśni nadgarstka.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z innymi, publikując artykuły naukowe w prasie polskiej i zagranicznej. Wyznaję bowiem zasadę, że nigdy dość wiedzy i że warto korzystać z doświadczenia innych. Na realizację tego podejścia, pozwoliło mi między innymi uczestniczenie w warsztatach szkoleniowych European Academy of Neurology w Berlinie i Kopenhadze, oraz obecne członkostwo w Polskim Towarzystwie Neurologicznym i Polskim Towarzystwie Neurofizjologii Klinicznej.

Od ponad 10 lat praktykuję swój zawód. Dzisiaj jestem lekarzem specjalistą w Klinice Neurologii UM w Lublinie oraz asystentem naukowo-dydaktycznym tego Uniwersytetu. Prowadzę również prywatną praktykę w NZOZ Neuromed, gdzie leczę i wykonuję badanie EMG Lublin ul. Północna 8

Lubię gdy w gabinecie pacjenci zadają mi pytania i sam zachęcam do ich zadawania, dlatego i tutaj możesz to zrobić używając Formularza kontaktowego. Nie musisz być moim pacjentem, aby otrzymać odpowiedź. Masz wątpliwości? Coś cię niepokoi? Po prostu zapytaj – odpowiem, bo poświęcam czas każdemu kto tego potrzebuje.

A prywatnie…. jestem zwykłym człowiekiem, który ma rodzinę i zawód będący jego pasją.