Strona O mnie powstała, bo chciałbym abyś lepiej mnie poznał.

Nazywam się Sebastian Szklener i jestem …

absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie neurologii uzyskałem w 2010 roku. Od tej pory poszerzam wiedzę i umiejętności, aby lepiej wykonywać swój zawód. W 2015 roku przeszedłem szkolenie, w zakresie badań EMG w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pozwala mi to, jeszcze skuteczniej diagnozować i leczyć pacjentów, z wieloma schorzeniami neurologicznymi, takimi jak zespół cieśni nadgarstka.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z innymi, publikując artykuły naukowe w prasie polskiej i zagranicznej. Wyznaję bowiem zasadę, że nigdy dość wiedzy i że warto korzystać z doświadczenia innych. Na realizację tego podejścia, pozwoliło mi między innymi uczestniczenie w warsztatach szkoleniowych European Academy of Neurology w Berlinie i Kopenhadze, oraz obecne członkostwo w Polskim Towarzystwie Neurologicznym i Polskim Towarzystwie Neurofizjologii Klinicznej.

Od ponad 10 lat praktykuję swój zawód. Dzisiaj jestem lekarzem specjalistą w Klinice Neurologii UM w Lublinie oraz asystentem naukowo-dydaktycznym tego Uniwersytetu. Prowadzę również prywatną praktykę w NZOZ Neuromed, gdzie leczę i wykonuję badanie EMG Lublin ul. Północna 8

A prywatnie…. jestem zwykłym człowiekiem, który ma rodzinę i zawód będący jego pasją.

Lubię gdy w gabinecie pacjenci zadają mi pytania i sam zachęcam do ich zadawania. Dlatego zamieściłem formularz kontaktowy.

Co możesz zrobić używając formularza kontaktowego?

W związku z tym, że jestem otwarty na potrzeby każdego pacjenta, do swojej praktyki wprowadziłem:

Odpowiedzi na zadawane pytania medyczne. 

Nie musisz być moim pacjentem, aby otrzymać odpowiedź na swoje pytanie.

Konsultacje e-mail (wyników badań, leczenia i inne) 

Konsultacje są możliwe tylko, po wcześniejszej wizycie w gabinecie. Przepraszam, ale nie konsultuję osób których nie widziałem.