STRONA O MNIE POWSTAŁA, BO CHCIAŁBYM ABYŚ LEPIEJ MNIE POZNAŁ.

Dobry neurolog Lublin dr n.med. Sebastian Szklener

Nazywam się Sebastian Szklener i jestem …

absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie neurologii uzyskałem w 2010 roku. Od tej pory poszerzam wiedzę i umiejętności, aby lepiej wykonywać swój zawód. W 2015 roku przeszedłem szkolenie, w zakresie badań EMG w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pozwala mi to, jeszcze skuteczniej diagnozować i leczyć pacjentów, z wieloma schorzeniami neurologicznymi, takimi jak zespół cieśni nadgarstka.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z innymi, publikując artykuły naukowe w prasie polskiej i zagranicznej. Wyznaję bowiem zasadę, że nigdy dość wiedzy i że warto korzystać z doświadczenia innych. Na realizację tego podejścia, pozwoliło mi między innymi uczestniczenie w warsztatach szkoleniowych European Academy of Neurology w Berlinie i Kopenhadze, oraz obecne członkostwo w Polskim Towarzystwie Neurologicznym i Polskim Towarzystwie Neurofizjologii Klinicznej.

Od ponad 10 lat praktykuję swój zawód. Dzisiaj jestem lekarzem specjalistą w Klinice Neurologii UM w Lublinie oraz asystentem naukowo-dydaktycznym tego Uniwersytetu. Prowadzę również prywatną praktykę w NZOZ Neuromed, gdzie leczę i wykonuję badanie EMG Lublin ul. Północna 8

A prywatnie…. jestem zwykłym człowiekiem, który ma rodzinę i zawód będący jego pasją.

Dobry neurolog Lublin.

Jak znaleźć dobrego neurologa w Lublinie?

Czy neurolog Lublin prywatnie, to jedyny sposób na leczenie?

Czy jestem dobrym neurologiem? O to trzeba zapytać moich pacjentów. Na pewno staram się nim być, bo bardzo poważnie traktuję swoją pracę. Uważam, że dobrych neurologów w Lublinie jest wielu. Neurologia ma tu duże zaplecze diagnostyczne i lecznicze.

Jak znaleźć dobrego neurologa w Lublinie? Tak jak w całej Polsce, oceniając jego podejście do pacjenta i staranność w wykonywaniu zawodu lekarza. Krzyczące dużymi nagłówkami katalogi z nazwiskami lekarzy: Szukasz dobrego neurologa w Lublinie? albo Dobry neurolog Lublin, to nie zawsze wiarygodne źródła.

Na co pacjent, szukający dobrego neurologa w Lublinie, powinien zwrócić uwagę?

W mojej ocenie, dobry neurolog w Lublinie, Warszawie czy innym mieście powinien przeprowadzić szczegółowy wywiad z pacjentem. Dopytując o objawy innych schorzeń i ich leczenie, styl życia i wnioski z obserwacji pacjenta. Dlaczego? Ponieważ, dobry neurolog podchodzi do stanu pacjenta holistycznie. Wie on bowiem, że choroby neurologiczne często są powiązane z różnymi innymi schorzeniami. Dodatkowe informacje od pacjenta, są bardzo ważne w takiej sytuacji.

Dobry neurolog w Lublinie i w innym mieście, przeprowadza dokładne badanie, a gdy coś go zaniepokoi wykonuje dodatkową diagnostykę. Czy dobry neurolog w Lublinie odpowiada na wszystkie pytania pacjenta? Tak powinien to zrobić, cierpliwie i dokładnie tłumacząc poszczególne tematy.

Bardzo często leczenie to nie tylko terapia lekami. Bywa że, istotna jest równoczesna rehabilitacja. I co w tedy robi dobry neurolog w Lublinie i nie tylko tu? Kieruje na odpowiednio dobraną rehabilitację.

Czasem nawet dobry neurolog w Lublinie, wysyła pacjenta na konsultacje do innego specjalisty np. do ortopedy czy onkologa. Bywa że, współpraca pomiędzy specjalistami jest konieczna, aby pacjent otrzymał kompleksową pomoc. Na przykład u kobiet w ciąży chorujących na miastenię, co tłumaczę we wpisie Miastenia a ciąża.

Czy neurolog Lublin prywatnie to jedyne rozwiązanie, aby pacjent otrzymał diagnozę? Nie ale na pewno stanie się to szybciej. Zważywszy na długie terminy oczekiwania, do wszystkich specjalistów na NFZ. Bardzo często decydując się na wizytę u neurologa w Lublinie prywatnie, można skorzystać również z jego opieki w szpitalu.

Stosuję się do tego wszystkiego o czym napisałem, czy to czyni mnie dobrym neurologiem z Lublina?
Mam nadzieję, że będziesz chciał to ocenić w moim gabinecie, ale to Ty decydujesz…

Dobry neurolog Lublin – Pracownia EMG

Formularz kontaktowy.

Co możesz zrobić za pomocą formularza kontaktowego?

Lubię gdy w gabinecie pacjenci zadają mi pytania i sam zachęcam do ich zadawania. Dlatego i tu zamieściłem formularz kontaktowy, abyś odwiedzając moją stronę i Ty mógł to zrobić.

Odpowiedzi na zadawane pytania medyczne. 

Nie musisz być moim pacjentem, aby otrzymać odpowiedź na swoje pytanie.

Konsultacje e-mail (wyników badań, leczenia i inne) 

Konsultacje są możliwe tylko, po wcześniejszej wizycie w gabinecie. Przepraszam, ale nie konsultuję osób których nie widziałem.