Neurolog z Lublina
dr n.med. Sebastian Szklener

Strona Neurolog Lublin powstała
bo chciałbym abyś lepiej mnie poznał.

Sebastian-Szklener

Nazywam się Sebastian Szklener i jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie neurologii uzyskałem w 2010 roku. Od tej pory poszerzam wiedzę i umiejętności, aby lepiej wykonywać swój zawód. W 2015 roku przeszedłem szkolenie, w zakresie badań EMG w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pozwala mi to, jeszcze skuteczniej diagnozować i leczyć pacjentów, z wieloma schorzeniami neurologicznymi, takimi jak zespół cieśni nadgarstka.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z innymi, publikując artykuły naukowe w prasie polskiej i zagranicznej. Wyznaję bowiem zasadę, że nigdy dość wiedzy i że warto korzystać z doświadczenia innych. Na realizację tego podejścia, pozwoliło mi między innymi uczestniczenie w warsztatach szkoleniowych European Academy of Neurology w Berlinie i Kopenhadze, oraz obecne członkostwo w Polskim Towarzystwie Neurologicznym i Polskim Towarzystwie Neurofizjologii Klinicznej.

Czy jestem dobrym neurologiem? O to trzeba zapytać moich pacjentów. Na pewno staram się nim być, bo bardzo poważnie traktuję swoją pracę. Uważam, że dobrych neurologów w Lublinie jest wielu. Neurologia ma tu duże zaplecze diagnostyczne i lecznicze.

W mojej ocenie, dobry neurolog w Lublinie, Warszawie czy innym mieście powinien przeprowadzić szczegółowy wywiad z pacjentem. Dopytując o objawy innych schorzeń i ich leczenie, styl życia i wnioski z obserwacji pacjenta. Dlaczego? Ponieważ, dobry neurolog podchodzi do stanu pacjenta holistycznie. Wie on bowiem, że choroby neurologiczne często są powiązane z różnymi innymi schorzeniami. Dodatkowe informacje od pacjenta, są bardzo ważne w takiej sytuacji.

Bardzo często leczenie to nie tylko terapia lekami. Bywa że, istotna jest równoczesna rehabilitacja.

Kieruje na odpowiednio dobraną rehabilitację.

Czasem nawet dobry neurolog w Lublinie, wysyła pacjenta na konsultacje do innego specjalisty np. do ortopedy czy onkologa. Bywa że, współpraca pomiędzy specjalistami jest konieczna, aby pacjent otrzymał kompleksową pomoc. Na przykład u kobiet w ciąży chorujących na miastenię, co tłumaczę we wpisie Miastenia a ciąża.

Nie ale na pewno stanie się to szybciej. Zważywszy na długie terminy oczekiwania, do wszystkich specjalistów na NFZ. Bardzo często decydując się na wizytę u neurologa w Lublinie prywatnie, można skorzystać również z jego opieki w szpitalu.

Stosuję się do tego wszystkiego o czym napisałem, czy to czyni mnie dobrym neurologiem z Lublina? Mam nadzieję, że będziesz chciał to ocenić w moim gabinecie, ale to Twój wybór.

Gabinet neurologiczny i Pracownia badań EMG Lublin

Pracownia Emg